Samen onderwijs passend maken
Wilhelminaschool
Amerongen
Snel naar: School Kinderen Ouders
Het team  Op deze pagina vindt u een overzicht van alle medewerkers. Zij zijn telefonisch bereikbaar via 0343 451268. In dringende gevallen kunt u de directeur mobiel bellen. U kunt ook per mail informatie doorgeven. De medewerkers lezen op werkdagen voor aanvang van de school hun mail
 
  
 Gerbert Boor
 gboor@cbswilhelmina.nl
 directeur-bestuurder
 06 30797399
 
 Marie Cecile Looijen
 mclooijen@cbswilhelmina.nl
 intern begeleider
 

 Mariska de Weerd
 mdweerd@cbswilhelmina.nl 
 Groep 1a/2a
 

 Edith van Ginkel
 evginkel@cbswilhelmina.nl
 Groep 1a/2a
 

 Carla Spijk
 cspijk@cbswilhelmina.nl
 Groep 1b/2b
 
 

 Josť Hana
 jhana@cbswilhelmina.nl
 Groep 1b/2b
 
 
 Eva van Veldhuisen
 evveldhuisen@cbswilhelmina.nl
 Groep 3
 

 Tijmen van Oostenbrugge
 tvoostenbrugge@cbswilhelmina.nl
 Groep 3
 

 







 

 Judith van den Hengel
 jvdhengel@cbswilhelmina.nl
 Groep 4
 

 MariŽt Korteweg
 mkorteweg@cbswilhelmina.nl
 Groep 5
 
 Erik-Jan van Ingen
 ejvingen@cbswilhelmina.nl
 Groep 6
 
 
 








 Rick van Meeteren
 rvmeeteren@cbswilhelmina.nl
 Groep 7
 
 
 Annemieke Prinsen
 aprinsen@cbswilhelmina.nl
 Groep 8
 
  
 Maja van den Bovenkamp
 mvdbovenkamp@cbswilhelmina.nl
 Onderwijs ondersteuning:
 zorgarrangement, pre-teaching
 

 Marion Postmus
 mpostmus@cbswilhelmina.nl
 Administratief medewerker